• نام پروژه: کاربرد های جالب فویل الومینیوم

کاربرد ورق آلومینیوم در ماهیگیری

 

 

اگر قصد دارید ماهی گیری کنید میتوانید از ورق های الومینیومی کمک بگیریدماهی ها از لحاظ هوشی نسبت به جانداران  دیگر در سطح پایینی قرار دارند و قدرت ذهنی کمی دارند بنابراین زمانی که به دنبال غذا هستند ، توجهشان معمولا جلب اجسام براق و درخشان میشود.به همین دلیل میتوانید با استفاده ازویژگی سوسو کننده ی فویل و بستن ان به قلاب ماهیگیری ، طعمه را به دام بیندازید .

با توجه به این که امروزه عمده مصارف پروفیل آلومینیوم در صنعت های مختلف دیده می شود، میهن آلومینیوم تمامی مرحله های طراحی و مهندسی تا مرحله آخر یعنی تولید محصول نهایی را توسط مجرب ترین نیرو های خود انجام می دهد.

سرعت اتوکشی خود را افزایش دهید

 

احتمالا برایتان پیش امده که زمان اتوکشی لباس هایتان ، مجبور میشوید برای برطرف کردن چروک ، اتو را چند مرحله روی قسمت مورد نظر بکشید . دلیل این کار این است که مقدار خیلی زیادی از حرارت و گرمای اتو جذب میز اتو یا جسم زیرین لباس ها میشود .اگر یک ورق از فویل الومینیوم را در لایه زیرین سطح میز اتو قرار دهید ، فویل گرمای دریافت شده را به جای جذب ، به لباس انعکاس میدهد و نیازی به تکرار اتوکشی ندارید .

قیچی های تان را تیز کنید

 

اگر تکه هایی از فویل الومنیومی برایتان مانده است و نمیدانید که از انها چه استفاده ای کنید ، میتوانید به راحتی قیچی های کند شده ی تان را تیز کنید . برای این کار کافی است فقط چند بار با قیچی فویل هارا برش دهید تا تیز شود .

 

ریختن فویل در کود

 

اگر نگران به خطر افتادن گیاهانتان هستید میتوانید برای جلوگیری از حمله حشرات مقداری از ورق های فویلی را در کود مورد استفاده گیاهان بریزید. علاوه بر اینکه گیاه در امان میماند ، این کار سبب بهبود رشد شان میشود ، زیرا فویل نور دریافتی را به گیاه انعکاس میدهد .

 

کاربرد ورق آلومینیوم به عنوان ضد آب

 

از خاصیت های دیگر این ورقه ها میتوان به ضد اب بودنشان اشاره کرد .

اگر میخواهید از جسمی به مدت طولانی نگهداری کنید میتوانید ان را درون یک تکه فویل قرار دهید  و از ورود اب به ان جلوگیری کنید ، اگر جسم مورد نظرتان فلزی باشد میتوانید با جلوگیری از ورود هوا به داخل فویل مانع زنگ زدگی فلز شوید .

امروزه از پروفیل الومینیوم در صنعت ساختمان سازی ، صنعت برق و الکترونیک ، ساخت لوازم مهندسی و ساخت لوازم خانگی استفاده میشود

میهن الومینیوم با سال ها تجربه در زمینه ی تولید پروفیل با کیفیت در خدمت شماست .

فروش پروفیل آلومینیوم برای انواع محصولات باید طبق به روز ترین تکنولوژی ها و مجهز ترین دستگاه ها انجام شود. برای دریافت مشاوره با کارشناسان مجرب mihanaluminium تماس بگیرید. ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان هستیم. همچنین می توانید از منوی محصولات، تمامی محصول های ما را مشاهده کنید و با خواندن ویژگی های هر یک اطلاعات جامعی را به دست آورید. 

X
Call Now Button