چرا باید از پروفیل آلومینیوم استفاده کنیم؟
چرا باید از پروفیل آلومینیوم استفاده کنیم؟

این مورد که چرا پروفیل آلومینیوم برای ساخت بسیاری از وسایل و محصولات مفید است به دلیل این است که کاملا مقرون به صرفه بوده و دارای دوام و عمری طولانی و همچنین وزنی سبک و متعادل است. در ادامه شما را با دیگر امتیازات این انواع پروفیل ها آشنا خواهیم کرد.

  1. تنوع فراوانی دارند: آلومینیوم فلزی نرم و سبک وزن است و سبب می شود که پروفیل ساخته شده توسط آن در انواع طرح ها و شکل ها امکان پذیر باشد و هر فرد با توجه به نیاز و حوزه کاری خود نوع مناسب آن را انتخاب کند.
  2. استحکام بالایی دارند: استحکامی بالا تر از فولاد دارد و این در حالی است که وزن آن کمتر از فولاد است و این ویژگی سبب می شود که استفاده از پروفیل های آن انتخابی معقول و کاملا مناسب باشد.
  3. خاصیت ضد زنگ زدگی دارند: این فلز آلومینیوم اگر بدون پوشش نیز در برابر هوای آزاد قرار گیرد، یک لایه نازک سطحی از آن، اکسید می شود که منجر می شود از کل ساختار آن در مقابل زنگ زدگی حفاظت شود.
  4. قابلیت بازیافت دارند: این فلز قابل بازیافت است و نکته مهمی که در این میان قابل مطرح است این است که آلومینیومی که از طریق بازیافت تولید می شود نیز دارای کیفیتی معادل نوع تازه تولید شده آن است.

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
Call Now Button