پروفیل آلومینیوم مناسب را چگونه باید انتخاب کرد؟

پروفیل آلومینیوم مناسب را چگونه باید انتخاب کرد؟

  • ضخامت مناسبی را برای تولید پروفیل آلومینیوم باید تهیه کرد: شما باید با توجه به کار خود انتخابی مناسب داشته باشید و توجه کافی به ضخامت آن داشته باشید. اگر بخواهیم این مورد را برای شما روشن کنیم باید بگوییم که تولید پروفیل آلومینیوم برای درب و پنجره ها شامل ضخامت ۱٫۲ میلی متر است و شما به هنگام تهیه باید این اندازه را در نظر داشته باشید زیرا اگر از این میزان کمتر باشد محصولی بی کیفیت را تولید خواهید کرد.

 

  • ضخامت روکش پروفیل آلومینیوم باید به اندازه ای مناسب باشد: اندازه ضخامت روکش فاکتوری است که باید از فروشنده در مورد آن پرسیده شود زیرا در مقیاس میکرومتر است و با چشم قابل اندازه گیری نیست و این میزان نباید از مقدار خاصی کمتر باشد.

 

  • به رنگ سطح مقطع پروفیل الومینیوم توجه کنید: سطح آلومینیوم باید روشن و براق باشد. روشن تر بودن سطح خالص تر بودن آن را نشان می دهد و سطح کدر و سیاه عکس این مورد است. البته همان طور که بیان شد اگر برای مدتی سطح مقطعی که برش خورده است در برابر هوا قرار گیرد، لایه ای اکسید روی آن قرار می گیرد که اگر با سنباده تراشیده شود باید سطح روشن زیرین آن دیده شود که در این صورت نیز می توانید از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.

 

  • استحکام پروفیل آلومینیوم را بررسی کنید: برای سنجش استحکام پروفیل آلومینیوم باید آن را به یک پروفیل دیگر که مطمئن هستیم از مقاومت خوبی برخوردار است، برخورد دهیم اگر از پایداری خوبی برخوردار باشد هیچ اثری روی آن باقی نمی ماند ولی در غیر این صورت شاهد شیار هایی عمیق بر روی آن خواهید بود.ا

Comments (01)

  • صالح

    پیش از 31 می 2021 / 2 سال

    سلام

پیام خود را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
Call Now Button