شرکت میهن آلومینوم غدیر  با تجربه ای بیش از سه دهه  فعالیت در زمینه قالب سازی  و تولید پروفیل آلومینیوم،  در راستای اعتلای صنعت نوین طراحی و ساخت قالب اکستروژن، تولید پروفیل، رنگ و آنادایزینگ این محصول قدمی موثر برداشته است.

فعالیت این مجتمع از اوایل دهه 1360 از کارگاهی کوچک به مساحت حدودی 20 متر مربع در یک جمع خانوادگی شروع و هم اکنون با همان جمع، مساحتی بیش 30 هزار متر مربع را به کارخانه های خود اختصاص داده است. 

این مجموعه با داشتن بیش از 300 نیروی فعال و تحصیل کرده در زمینه های مختلف این صنعت، مشغول فعالیت بوده و تولید روزانه آن به بیش از 9500 کیلو گرم در روز می رسد.

بخش های فعال در مجتمع به شرح زیر بوده که همچنان در حال توسعه و گسترش می باشند:

  1. بخش طراحی  قالب اکستروژن
  2. بخش ساخت قالب با آخرین متد پیشرفته دنیا.
  3. بخش ریخته گیری بیلت آلومینوم
  4. بخش تولید اکستروژن  .
  5. بخش آنودایزینگ.
  6. بخش رنگ پودری.
  7. بخش طرح چوب.
  8. بخش کارگاهی عملیات سطحی پروفیل.
  9. بخش پولیش و براش سطوح آلومینیوم.
  10. بخش آزمایشگاه.

قابل ذکر است که این مجتمع تنها مجتمع تولید آلومینیوم در کشور می باشد که تمامی مراحل، از بدو امر یعنی طراحی و ساخت قالب، تولید بیلت، تولید پروفیل، رنگ، آنادایزینگ و پولیش در داخل شرکت و توسط متخصصین آن صورت می گیرد.

اهداف ذیل از ابتدای شروع کار، یعنی همان کارگاه 20 متری مد نظر موسسین بوده و همچنان روز به روز رنگ و بوی تازه تری به خود می گیرد.

اهداف شرکت:

هدف اول و مهم این مجموعه کسب رضایت مندی و ارتقای مشتری مداری می باشد، که با رعایت استانداردهای کیفی بین المللی در زمینه تولید محصولات و اجرای پروژه ها و همچنین بهره مندی از نیروهای متخصص و کار آزموده، سعی در دستیبابی به این هدف می نماییم.

هدف بعدی مجموعه که از بدو تاسیس سعی در رعایت آن شده، استفاده از محصولات روز دنیا و همکاری با برندهای مطرح و نیز امکانات مدرن برای پیشرفت هر چه بهتر، در زمینه صنعت ساختمان بوده است.

این شرکت با تکیه بر تجربه هیئت موسس خود توانست در مدت زمانی کوتاه از تاسیس شرکت با اکثر صنایع کشتی سازی، هواپیماسازی، شرکت های خودرو سازی همچون مگاموتور و ساپکو و انواع شرکت های لوازم خانگی مانند الکترو استیل و  امرسان، صنایع برق و گاز و سیستم های گرمایشی و … همکاری نزدیکی داشته باشد.

نگرش مشتری مداری حاکم بر فعالیت های گروه از همان ابتدای راه،  موجب شده است تا رضایت مشتریان، بهبود کیفیت محصولات، نوآوری مستمر و خدمات پس از فروش جزو  مهم ترین اصول و ارزش های فعالیت های این شرکت باشد.

استاندارد های تولید و کنترل کیفیت در بالاترین حد ممکن تعیین شده است و کلیه محصولات قبل از خروج از خط تولید، تحت دقیق ترین آزمایش های کنترل کیفیت قرار می گیرند.

اخذ گواهینامه ایزو 9001  حضور قدرتمند در بازارهای داخلی و خارجی شاهدی بر این مدعی است.

همانطور که بیان شد این شرکت رضایت و خشنودی مشتری خود را از اولویت های برنامه ریزی شرکت خود دانسته  و برای رسیدن به آن از هیچ تلاشی دریغ نکرده  و با اتکا به مزیت های رقابتی نظیر کیفیت ممتاز، قیمت به مراتب کمتر از قیمت بازار و شرایط پرداخت بسیار مناسب توانسته است به راحتی با تمام رقبای داخلی و خارجی به رقابت بپردازد.

428

قرارداد های تکمیل شده

300

تعداد پرسنل شرکت

1154

طراحی های انجام شده

متخصصان ما

مدیران ارشد مجموعه میهن آلومینیوم

X
Call Now Button