نرده شیشه ای

نرده شیشه ای ، زیر مجموعه پروفیل الومینیومی

برای تولید نرده شیشه ای از پروفیل الومینیوم استفاده می‌شود .در واقع این نرده ها ترکیبی از پروفیل و شیشه هستند. نرده شیشه ای با تنوع زیادی که دارد در مصارف مختلفی قابل استفاده می‌باشد. علاوه بر ظاهر ظریف و زیبایی که دارد از مقاومت بالایی نیز برخوردار است .

استفاده از نرده برای ایجاد امنیت و حفاظ ،همیشه مورد استفاده معماران بوده است و جایگاه مخصوص خود را در طراحی دکوراسیون حفظ کرده است.

با گذر زمان و پیشرفت علم معماری و تکنولوژی، تغییرات بسیار زیادی در طراحی نرده ها به وجود آمده است . امروزه شاهد نرده های بسیار لوکس و مدرن، با طراحی های بسیار خاص هستیم .

ظاهر مدرن این نرده ها باعث شده تا استفاده از آنها به طور گسترده ای زیاد شود .

یکی از مزایای قابل توجه نرده های شیشه ای نسبت به نرده های قدیمی فلزی این هست که زنگ نمیزنند و در مقابل رطوبت موجود در فضا مقاومت بسیار زیادی دارند . ضد زنگ بودن شیشه باعث شده است تا روی آن لکه ای ایجاد نشود و ظاهر خود را حفظ کند .

علاوه بر آن ، تغییر شکل یا تغییر رنگ نمی‌دهند و برای سالهای سال برای شما قابل استفاده هستند .

شتسشوی آنها نیز به راحتی انجام میشود و فقط کافیست هر چند وقت یکبار نرده ها را گردگیری کرده .

تنها مراقبتی که نرده های شیشه ای نیاز دارند این مورد هست که از ضربه زدن به آن بپرهیزید زیرا ضربه ی خیلی محکم باعث شکستن آن می‌شود.

یکی از کاربردهای این نرده ها در فضای داخلی ، استفاده به عنوان پارتیشن و یا به عنوان نرده راه پله است .در فضای خارجی نیز برای بالکن ، پشت بام ، محوطه سازی و … قابل استفاده است .

استفاده از این نرده های مدرن ، فضا را لاکچری و مجلل نشان می‌دهد و جلوه ای متفاوت را به دکوراسیون مورد استفاده تان می‌بخشد .

X
Call Now Button