میله آلومینیومی

برای تولید میله های آلومینیومی­ از کلاس ها و آلیاژ های متنوعی استفاده می شود که هر یک از آن ها کاربرد های گوناگونی دارند و برای تولید قطعه های مختلف به کار گرفته می شوند.

انواع میله های آلومینیومی

به صورت کلی باید بگوییم که با در نظر گرفتن موقعیت ها و کاربرد هایی که از میله ها انتظار دارند، آن ها را با آلیاژ ها و با استفاده از عنصر های مورد نیاز اکسترود می کنند و عملیات حرارتی لازم را بر روی آن ها انجام می دهند. از جمله این آلیاژ ها می توان به ۵۰۸۳، ۶۰۶۱، ۶۰۶۳،۲۰۱۴، ۲۰۲۴ و ۷۰۷۵ اشاره نمود که در قطر های مختلف و اشکال متنوع مانند مربع، مستطیل و گرد که توپر نیز هستند، تولید می شوند.

برای مثال نوع گروه آلیاژی ۷۰۰۰ دارای ترکیب های آلیاژی است که در آن ها خواص ویژه ای به کار گرفته شده و برای تولید قطعه هایی مانند تجهیزات صنعتی و ماشین کاری استفاده می شوند. هر یک از گروه های دیگر نیز برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند که با توجه به صنعت و نیازی که هر مشتری دارد، هر یک از میله ها را با آلیاژ های مورد نیاز اکسترود می کنند.

قیمت میله های آلومینیومی

همان طور که گفته شد میله ها دارای مشخصات فنی خاصی هستند و همین مورد موجب می شود که قیمت های مختلفی نیز داشته باشند. هر میله می تواند در قطر های گوناگون، آلیاژ مختلف، تلرانس و عملیات های حرارتی متنوعی ساخته و طراحی شده باشد و در نتیجه قیمت نهایی تمام شده آن ها کاملا با یک دیگر متفاوت خواهد بود.

افرادی که قصد استفاده از پروفیل در تولید انواع مختلف محصولات آلومینیومی را دارند، کافیست با ما تماس بگیرند. میهن آلومینیوم برای تولید پروفیل آلومینیوم مورد نیاز صنعت شما، تخصص و مهارت خاصی دارد.

X
Call Now Button