ظرف آلومینیومی یکبار مصرف

استفاده از فویل آلومینیومی برای ظروف یک بار مصرف بسیار کاربردی است زیرا کاملا عایق دما بوده و از لحاظ بهداشتی تمامی استاندارد ها در آن رعایت شده است. بنابراین جهت استفاده در صنایع غذایی بسیار مناسب هستند زیرا بهترین انتخاب جهت نگهداری از مواد غذایی است و قابلیت طراحی در انواع ابعاد و شکل ها را نیز دارد. همچنین به دلیل قابلیت شکل پذیری بالایی که دارد می تواند کار بسته بندی را نیز آسان تر کند. قیمتی که برای تهیه این فویل ها باید پرداخته شود با توجه به ضخامت، عرض رول و میزانی که سفارش داده اید کاملا متغیر است.

ویژگی ظروف یکبار مصرف آلومینیومی

این ظرف ها که از آلومینیوم تولید می شوند، دارای قابلیت بازیافت هم هستند که بر خلاف ظروف پلاستیکی می توان آنها را بعد از جمع آوری از سطح شهر و رستوران ها به راحتی بازیافت کرده و در ساخت دیگر وسیله ها از آن ها استفاده نمود. این خصوصیت منحصر به فرد فویل های آلومینیومی سبب شده است که بسیار مورد توجه صنعتگران برای ساخت ظروف یک بار مصرف قرار بگیرد.

ویژگی دیگری که این ظروف یکبار مصرف دارند این است که غذا در داخل آن ها مدت زمان بیشتری را گرم می ماند و غذا به هیچ عنوان فاسد نخواهد شد بنابراین در سلامت غذا کاملا موثر خواهد بود. برخلاف برخی ظروف که دارای مواد آلرژی زا و سرطان زا هستند این ظرف ها این گونه نبوده و غذا را نیز به خود جذب نمی کنند.

از جمله خصوصیت بعدی این ظروف این هست که آلومینیوم در برابر رطوبت کاملا مقاوم بوده بنابراین از رشد باکتری ها جلوگیری می کند و در برابر رشد انواع میکروب ها نیز مقاوم هست.

علاوه بر توضیحات بالا بهتر است بدانید میهن آلومینیوم از بهترین ها در تولید پروفیل آلومینیوم برای ساخت بسیاری از محصولات است و در این زمینه سال ها تجربه دارد که نیرو های متخصصی را نیز استخدام کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

X
Call Now Button