طریقه نصب دقیق درب و پنجره ها

مکان هایی که بتوان به نصب درب و پنجره ها پرداخت شامل چهار چوب های سیمانی، فلزی، چوبی و آجری می شود. برای جایگذاری دقیق محل نصب را توسط متر های دقیق دیجیتالی و یا دیگر ابزار های دقیق اندازه گیری، اندازه گیری کرده و سپس اقدام به قرار دادن درب و پنجره می کنند. نصب صحیح از جمله مواردی است که اگر به خوبی رعایت شود می تواند تاثیر مستقیمی بر روی عمر داشته باشد و در صورت عدم رعایت نکات لازم بدون شک شما را در مدت زمان کوتاهی متحمل هزینه های زیادی خواهد کرد.

چه نکاتی باید در حین نصب درب و پنجره رعایت شود؟

  1. در ابتدا قبل از آن که درب و پنجره را در جای خود قرار دهید، اقدام به تمیز کردن محل نصب آن کنید.
  2. به طریقه قرار گیری لنگه ها توجه کنید زیرا باید به راحتی و بدون برخورد با اطراف باز و بسته شوند و همچنین حرکت آن ها بدون تولید هیچ نوع سر و صدایی باشد، بنابراین به خوبی آن ها را در محل نصب تراز کنید و درز بندی های اصولی را برای آن ها اعمال کنید.
  3. نصب باید به طریقی انجام شود که به صورت کامل در قسمت تعیین شده خود قرار گیرد، به صورتی که از ورود آلودگی صوتی جلوگیری کند و از هدر رفت انرژی جلوگیری های لازم را به عمل آورد.
  4. توجه داشته باشید که درب و پنجره به خوبی در جای خود محکم و ثابت قرار گیرند.
  5. پس از اتمام کار لنگه ها را به خوبی و به درستی رگلاژ کنید.

پروفیل آلومینیوم هایی که برای درب و پنجره ها توسط شرکت ما تولید و طراحی می شود دارای کیفیت بسیار بالایی است و تمامی استاندارد ها در تولید آن رعایت شده است و با توجه به سفارش مشتری در ابعاد مختلف قابل تولید است.

X
Call Now Button