آشنایی با باربند های مختلف ماشین

وسیله ای که بر روی سقف ماشین ها نصب شده است و این امکان را برای شما فراهم می کند که تجهیزات خود را بر روی آن قرار بدهید آن ها به باربند های سقفی و Roof Racks مشهور هستند. از انواع قدیمی این وسیله را برای نصب کردن در شیار های آبگیر کنار سقف کمک می گرفتند اما این روزها ریل های مناسبی برای انجام این کار طراحی شده است که به وسیله قلاب به بالای قالب درب ها متصل می شود. باربندها به دو نوع فابریک و جدا شونده تقسیم می شوند که انواع فابریک دائمی بوده و انواع جدا شونده را بر روی یک پایه ای که دائمی است از سقف جدا کرده یا در صورت تمایل وصل می نمایند.

انواع باربند های اتومبیل

  1. جعبه بار بند سقفی (Roof Box): این جعبه های باربند برای مسافرت مناسب هستند زیرا دارای درب و قفل می باشد و وسایل شما را از خیس شدن، افتادن و یا به سرقت رفتن در امان نگاه می دارند.
  2. Bike Carrier: اگر قصد حمل دوچرخه با خودرو را دارید این نوع می تواند بسیار به شما کمک کند تا به راحتی و بدون هیچ دردسری دوچرخه خود را حمل کرده، به مقصد دلخواه خود ببرید.
  3. Ski Carrier: این نوع جهت حمل اسنو برد یا چوب اسکی های شما طراحی شده که حمل و نقل آن را برای شما بسیار راحت و آسان می کند.
  4. Cargo Carrier: این نوع باربند را به هنگام استفاده و بعد از قرار دادن وسایل خود باید با یک روکشی بپوشانید، در واقع این نوع باربند یکی از قدیمی ترین هاست.

مشخصات طراحی بار بند ها

تولید پروفیل آلومینیوم برای این باربند ها که دارای اشکال و طرح های متنوعی هستند که بر اساس سایز، نوع اتصال، وزن و همچنین نوع باری که باید تحمل کنند،طبقه بندی می شوند و همچنین امکان تولید آن ها به صورت اختصاصی و بر اساس درخواست مشتری نیز امکان پذیر شده است. همان طور که گفته شد مدل های مختلفی از آن ها وجود دارند که شما به راحتی می توانید بر اساس نظر، سلیقه و کاربری که از آن ها انتظار دارید میتوانید هر یک را تهیه کنید.

X
Call Now Button